kontakty
> Exkurze Nová Role> Partneři návštěvnického centra>Po stopách tradice Karlovarska

Po stopách tradice Karlovarska

Po stopách tradice Karlovarska

Navštivte muzeum Becherovky, sklárnu Moser a porcelánku Thun a získejte razítko. Při nasbírání 3 razítek obdržíte dárek zdarma. Razítko na voucher Karlovarské tradice poskytujeme pouze na plné zaplacené individuální vstupné. Razítko se nevztahuje na snížené či skupinové vstupné (skupiny nad 5 osob).

Sklářská a porcelánová tradice jsou s Karlovarskem neodmyslitelně spojeny stejně tak jako výroba známého bylinného likéru. Nechte se okouzlit ruční výrobou a vůní bylin a poznejte tajemství jejich výroby. To vše vás čeká při návštěvách exkurzí provozů Jan Becher Muzeum, sklárny Moser a porcelánové manufaktury Thun.

 

Moser a.s.                                            

www.moser-glass.com

Prozkoumejte úctyhodnou historii více než 155-leté tvorby uměleckého křišťálu Moser a poodhalte roušku tajemství jeho tradiční ruční výroby. V muzeu sklárny se seznámíte s unikátní expozicí, která představuje nejstarší sklářskou tvorbu až po současné kolekce i jejich slavné majitele. Ve sklářské huti pak zažijete pravou atmosféru ruční výroby, ucítíte vůni vypalovaných dřevěných forem a uvidíte mistry skláře, jak přeměňují žhavou masu skla v jedinečný výrobek.

 

Jan Becher Muzeum

www.becherovka.cz/muzeum

Navštivte dnešní Jan Becher Muzeum, přímo na místě bývalé továrny na Steinberkách, odkud Becherovka více jak sto let putovala do celého světa. Historické exponáty spjaté s Becherovkou, prohlídka původních výrobních a sklepních prostor, unikátní film a ochutnávka několik specialit z muzejního baru. To vše zažijete při návštěvě muzea.

Thun 1794 a.s. Tovární 242, 362 25 Nová Role

Telefon: +420 353 410 111 |  e-mail: thun@thun.cz